O firmie

Firma Pracownia Optyczna M.D.Piszewscy s.c. powstała w 1991 roku w Łobzie, początkowo prowadzona jednoosobowo przez Małgorzatę  Piszewską , a od 1998 roku , po połączeniu z firmą Dariusza Piszewskiego PHU „Opticon”  funkcjonuje do dziś pod ww. nazwą jako typowa firma rodzinna . Zatrudniamy 13 osób w czterech salonach optycznych w Łobzie, Stargardzie Szczecińskim, Drawsku Pom. i Radomiu.

Współpracujemy z lekarzami specjalistami okulistyki w doskonale wyposażonych gabinetach okulistycznych i ciemniach refrakcyjnych w każdym z miast. Oferujemy pełne spectrum usług optycznych i okulistycznych z doborem szkieł i soczewek kontaktowych. Posiadamy w stałej ofercie ponad 3000 modeli opraw okularowych w tym wiele marek znanych stylistów i renomowanych firm. Oferujemy wszystkie rodzaje szkieł w tym soczewki progresywne , recepturowe i pryzmatyczne.

Posiadamy umowy na realizację recept  Narodowego Funduszu Zdrowia.


Zapewniamy Państwu profesjonalną i kompleksową usługę doboru szkieł i  wykonania okularów korekcyjnych wykonanych przez fachową  kadrę o wysokich kwalifikacjach zawodowych poświadczonych dyplomami zawodowymi oraz certyfikatami przebytych szkoleń  wystawionymi przez renomowane firmy branży optycznej.


Nasza firma jest członkiem 


Międzywojewódzkiego Cechu Rzemiosł Optycznych w Poznaniu 
oraz członkiem 
Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej w Warszawie.

 

Wykonaliśmy ponad 45.000 par okularów. Do Państwa dyspozycji stawiamy nasz profesjonalizm i doświadczenie.