Firma Pracownia Optyczna M.D.Piszewscy s.c. powstała w 1991 roku w Łobzie. Początkowo prowadzona jednoosobowo przez Małgorzatę Piszewską, a od 1998 roku - po połączeniu z firmą Dariusza Piszewskiego PHU „Opticon” - funkcjonuje do dziś pod ww. nazwą jako typowa firma rodzinna. Zatrudniamy 9 osób w trzech salonach optycznych w Łobzie, Stargardzie oraz Drawsku Pomorskim

Współpracujemy z lekarzami specjalistami okulistyki w doskonale wyposażonych gabinetach okulistycznych i ciemniach refrakcyjnych. Oferujemy pełne spectrum usług optycznych i okulistycznych z doborem szkieł i soczewek kontaktowych. Posiadamy w stałej ofercie ponad 3000 modeli opraw okularowych w tym wiele marek znanych stylistów i renomowanych firm. Oferujemy wszystkie rodzaje szkieł w tym soczewki progresywne, recepturowe i pryzmatyczne.

Posiadamy umowy na realizację recept  Narodowego Funduszu Zdrowia.

Zapewniamy Państwu profesjonalną i kompleksową usługę doboru szkieł i wykonania okularów korekcyjnych wykonanych przez fachową kadrę o wysokich kwalifikacjach zawodowych poświadczonych dyplomami zawodowymi oraz certyfikatami z przebytych szkoleń wystawionymi przez renomowane firmy branży optycznej.

Nasza firma jest członkiem :

  • Międzywojewódzkiego Cechu Rzemiosł Optycznych w Poznaniu
  • Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej w Warszawie.

 

Wykonaliśmy ponad 80.000 par okularów.

 

Do Państwa dyspozycji stawiamy nasz profesjonalizm i doświadczenie.

ZADZWOŃ TERAZ!
Łobez: 91 397 43 76
Stargard: 91 578 59 39
Drawsko Pom.: 94 363 31 50
pracowniaoptyk@wp.pl
NASZE PRACOWNIE
Łobez, ul.Niepodległości 18
Stargard, ul. M. Konopnickiej 31A
Drawsko Pom. ul.J. Piłsudskiego 21

Back to top